MYJKA WANNA OCZYSZCZARKA ULTRADŹWIĘKOWA 22L 1000W

Myjka ultradźwiękowa 22l 1000W to profesjonalne urządzenie do oczyszczania przedmiotów z zabrudzeń.  Jak działa myjka ultradźwiękowa? Zobacz sam! 

Więcej szczegółów

3 499,00 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

MYJKA WANNA OCZYSZCZARKA ULTRADŹWIĘKOWA 22L 1000W


  Fabrycznie nowa profesjonalna myjka ultradźwiękowa o pojemności 10L i łącznej mocy 1000W, z czego 500W to moc przydzielona ultradźwiękom, 470W to moc grzewcza . Urządzenie posiada szeroki zakres zastosowań, oraz jest bezpieczne. Myjka wa całości wykonana jest z wysokiej jakości stali kwasowej. Myjka służy do oczyszczania: stali szlachetnych (odnawianie / renowacja antyków ,lub cennych „staroci”), narzędzi stomatologicznych i medycznych, elementów pieczątek, okularów, biżuterii, elektroniki, płyt CD, protez, Myjka ta stosowana jest chętnie przez stomatologów, jubilerów, optyków, fryzjerów, gabinety kosmetyczne, modelarzy i przedstawicieli wielu innych zawodów. Model posiada funkcję podgrzewania znacznie zwiększającą efektywność działania.
JAK TO DZIAŁA ?Ultradźwięki docierają do trudno dostępnych miejsc w wyniku czego ma miejsce zjawisko kawitacji, które polega na wytworzeniu w roztworze myjącym olbrzymiej ilości fal ciśnieniowych w postaci implodujących pęcherzyków powietrza, które odrywają zanieczyszczenia od podłoża. Można powiedzieć że ultradźwięki to taka niewidziana gołym okiem „szczotka” docierająca w każde miejsce czyszczonego przedmiotu. 
Uwaga ! Przed przystąpieniem do czyszczenia wypełnij pojemnik cieczą w 2/3 jego objętości. W przeciwnym razie zagrożona jest sprawność urządzenia ! 
Właściwości: -Obudowa ze stali nierdzewnej-8 x sygnalizator Piezo-Podświetlany włącznik-Podświetlany wskaźnik temperatury-Precyzyjne ustawienie czasu czyszczenia i temperatury-W zestawie kosz ze stali nierdzewnej-2 uchwyty do wygodnego przenoszenia urządzenia-Pokrywa ze stali nierdzewnej-Gumowe nóżki / podstawki absorbujące drgania. -Urządzenie automatycznie wyłącza się po 1 min. bezczynności-Kran / Spust z gwintem 1/2”

Dane techniczne:

-moc czyszczenia ultradźwiękami : 500W

-moc grzewcza: 470W

-wentylator: 30W

-całkowity pobór mocy: 1000W

-ustawienie czasu czyszczenia : 1-30 min

.-ustawienie temperatury: do 80 stopni C (osobna regulacja temperatury co 1 stopień) 

-pojemność: 22 l

-wymiary wanny czyszczącej (wewnętrzne): 500 x 290 x 155 mm

-wymiary dołączonego do zestawu kosza: 460 x 265 x 85 mm

 -wymiary urządzenia: 615 x 330 x 350 mm

-długość przewodu: 1,4m

-napięcie: 230 Volt / 50 Hz

-częstotliwość ultradźwięków: 40kHz

-wykonanie : stal kwasowa

-waga:13,5 kg

Sposób dostawyInformacjeCena
Kurier DPD płatne przy odbiorze Kurier płatne przy odbiorze Dostawa w 24h Za darmo!
Odbiór osobisty w magazynie Odbiór osobisty w magazynie Za darmo!
Kurier DPD Przedpłata: przelew lub payU Kurier przedpłata. Dostawa w 24h Za darmo!

* Dla zamówień powyżej 499,00 zł darmowa dostawa!